Skip to main content

Yangın Söndürme Hortumu

Hem itfaiye ekiplerinin hem de yangın söndürme dolaplarının en işe yarayan ekipmanlarından biri olan yangın hortumları, sağlam ve dayanıklı yapısı ile bilinir. Gerilmelere, sarılmalara ve tabi ki ateşin oluşturduğu yüksek ısıya karşı dirençlidir. Gerçek özel malzemeler kullanılarak üretimi yapılan yangın hortumlarının düzenli olarak bakımı gerçekleştirilmelidir. Kaliteli olmayan yangın hortumlarının sarılı haldeyken bile deforme olduğunu unutmamak gerekir.

Bina içleri için 30 metre uzunluğa kadar uzayabilmesi istenen yangın hortumları, bina dışında ise daha uzun metreye sahip olmalıdır. Yüksek binalara müdahalede ise itfaiye ekiplerinin en uzun hortumları ile yapılmaktadır. Yangın hortumlarının hem yangın dolaplarında hem de bina dışındaki yangından korunma ile ilgili alınan önlemlerde hayati önem taşığıdı görülmektedir.

TSE, firmalar arasında bütünlük sağlamak ve yangından korunmanın birinci öncelik olarak belirlenmesi adına, yangın hortumlarının üretimi ile ilgili çok sıkı standartlar belirlediği bir dönemde yapılan denetimlerde hata kabul edilmemektedir. İçinden büyük bir basınçla püsküren suyun yarattığı gerilime karşı dayanıklı olması gereken yangın hortumları, sıcaklık karşısında da işlevini kaybetmemelidir.

Yangın Hortumu Fiyatları

Bulunması zorunlu olduğu için işletmelerin, kurumların ve kuruluşların yangın hortumu fiyatlarını sık sık araştırdığı görülmektedir. Bu konuda mütevazi fiyatlar belirleyerek müşterilerin istediği kaliteli ürünleri her daim yine müşterilerle buluşturan firmamız, aynı fiyat politikasını uygulamaya devam etmektedir.

Ürünümüze olan ilginin sebebi kaliteli ve uzun yıllar aynı kaliteyle kullanılabilen ürünümüzü cazip fiyatlarla sunabilmemizdir. Müşterilerimizin % 100’ü bizden edindikleri ürünlerden memnundur. Bu kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunmak ve müşteri memnuniyetini oluşturmak için, koşullara uygun olarak müşterilerin lehine sürekli fiyat revizesi yapmaktayız.

İhale usulü alımlarınızda fiyat kırımı gerçekleştirilmektedir. İhale şartlarına ve teknik şartnamelere uygun yangın hortumlarını diğer ürünlerimiz gibi cazip fiyatlarla elde etmek için bizimle iletişime geçiniz.

Yangın Hortumu Çeşitleri

Yangın hortumu çeşitleri tamamen yapıldığı malzeme ile ilgilidir. Hammaddesi önemli olan yangın hortumlarının kaliteli maddelerden yapılması ileride problemle karşılaşmamanız adına çok önemlidir. Kadromuz sizlere kaliteli ürünlerimizi tanıtırken yapıldığı hammaddeyi de tanıtarak, ürünümüzün dayanıklılığı hakkında da sizleri bilgilendirmektedir.

Yangınla mücadelede kullanılan tüm ekipmanların ve söndürme araçlarının yüksek ısıya dayanıklı olması gereklidir. Hem ısıya hem de zor kullanmaya yönelik uygulamalarda direnç testinden geçebilmelidir. Çünkü yangın anında ürünlerin kalite kontrolleri veya dayanıklılıkları sorgulanamaz. Öncelik yangının söndürülmesidir.

Bez Hortum Fiyatları

Ürünlerimizin tamamında olduğu gibi bez hortum fiyatlarında da öncü kuruluşlardan birisiyiz. Kaliteli ürünleri cazip fiyatlarla alabilmeniz için sürekli indirimler uygulamaktayız. E-mail bültenimize üye olarak indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz.

Bez hortum fiyatları piyasanın altındaki rakamlarla firmamızdan temin edilebilir. İnternet sitemizden ürün örneklerimizi, çalışma alanlarımızı ve iletişim adreslerimizi öğrenebilirsiniz. Yangınla mücadelenizde en büyük destekçiniz biz olacağız.