Skip to main content

Hizmetlerimiz

Uygulama & Montaj

Yangın gibi riskli ve her koşulda hızlı müdahale edilmesi gereken durumlar ortaya çıkmadan önce, işyerinizin veya konutunuzun ihtiyaç ve risk analizi yapılarak, uygulama aşamasında oluşabilecek olası problemler bertaraf edilir. Bina yapınıza en uygun montaj seçenekleriyle, maksimum fayda alabilmeniz için mühendislerimiz ve deneyimli kadromuz gerekli tüm çalışmaları bilimsel veriler ışığında yapmaktadır.

Malzeme Temini

Sisteminizin her birimi için gerekli tüm yedek malzemeler firmamız güvencesiyle sizlere ulaştırılmaktadır. Arıza durumlarında hızlı müdahale ederek, sisteminizin minimum zaman aralığında tekrar aktif hale gelmesi için 7/24 hizmetinizdeyiz. Temin edeceğimiz tüm malzemeler uluslararası kaliteli markalar olup, ISO sertifikasına sahiptir.

Projelendirme

Yangın söndürme sistemi talebinizden hemen sonra mühendislerimizin yaptığı etüt çalışmaları neticesinde elde edilen istatistikler ve bilimsel bilgiler kullanılarak, binaların yangından korunması hakkında yönetmelik ve diğer kanuni prosedürler kapsamında projelendirme çalışmalarınız yapılmaktadır.

Danışmanlık

Yangın söndürme hizmetini ilk kez alacak müşterilerimiz ile sektör hakkında bilgili olan tüm müşterilerimize, iş ve çözüm ortaklığımızın başladığı ilk günden, etüt çalışması, projelendirme, malzeme temini, montaj ve uygulama, devreye alma, arıza ve periyodik bakım günlerine kadar, her aşamada profesyonel danışmanlık hizmetimizi sunmaktayız.

Periyodik Bakım

Bir binada veya iş yerinde bulunan yangın söndürme sistemleri, yangın merdivenleri, yangın dolapları ve ekipmanlarının düzenli bir şekilde kontrolden geçirilip, eksikliklerinin tamamlanması periyodik bakım hizmeti ile mümkün olabilmektedir.

Devreye Alma

Fabrikalarda üretilen ve montajı yapılan yangın söndürme ve güvenlik sistemlerinin, kurulumundan sonra devreye alma işlemi yapılmalıdır. Sistemi aktif hale getirme ve gerektiğinde temel işlevlerini yerine getirmesi konusunda hazır hale getirilmesidir.