Skip to main content

Yangın Dolapları

Binalarda yasal olarak bulundurulması zorunlu olan yangın dolapları, sulu ve köpüklü söndürme uygulayarak yangının yayılmasını önleyerek söndürülmesini sağlayan yangın söndürme ekipmanlarıdır. Önemli bir söndürme aracı olarak kullanılan yangın dolapları, yangına müdahalede hayati önem arz etmektedir.

Binaların kullanılış amacına göre yangın dolaplarının şekli de değişebilmektedir. Biraz daha şık tasarlanmış binalar için modern tasarımlar, klasik kurum ve kuruluşlara ait binalara ise standart yangın dolapları uygulanmaktadır.

Firmamız üretip teslim ettiği tüm yangın dolaplarına garanti vermektedir. Kaliteli ve görselliği olan yangın dolapları için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli. Ondan sonraki tüm ticari ve hukuki süreçlerinizi profesyonel kadromuz koordine etmektedir.

Yangın Dolabı Fiyat Listesi

İnternet sitemizden iletişim adreslerinden firmamıza ulaşarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi yangın dolaplarında da müşteri dostu uygulamalarımızı görmeden karar vermeyin. Toptan ticaret talebinizde cazip indirimlerimiz ve ödeme kolaylığı ile hizmetinizdeyiz.

Yangın dolabı fiyat listesinde dolaplar kategorik olarak gruplandırılmış olup, kullanım alanına ve amacına göre de sorgulanabilmektedir. İncelemeleriniz sonucunda hangi tür dolabın yapınıza uygun olacağı konusunda profesyonel danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Yangın Dolabı İmalatı

Yangın söndürme sistemleri ve yardımcı ekipmanları başlığı altında birçok üretim yapan firmamızın en başarılı olduğu alanlardan biri de yangın dolabı imalatıdır. Tamamen yasal standartlara ve ölçülere uygun olarak üretilen yangın dolapları, özel şartnamelerin içerdiği maddeler incelenerek şekillendirilmektedir. Firmaların özel taleplerine uygun yangın dolabı imalatı da yapılmaktadır.

İmal ettiğimiz yangın dolaplarının hepsi Binaların Yangından Korunması Hakkında yönetmelik maddelerine uymakta ve doğal olarak yapılan denetimlerde geçer not almaktadır. Bu yüzden yangın dolabı imalatında;

Binaların yüksekliğine, kapalı alanına, kullanım amacına ve ısı kapasitesine göre yangın dolabı imalatımız bulunmaktadır.

Yangın Dolabı Ölçüleri

İmalatını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin ölçülerine dikkat ederken, en fazla üzerinde durduğumuz konulardan biri de yangın dolabı ölçüleri olmaktadır. Zira bu hususta belirli standartlar vardır. Büyük boy yangın dolabı, orta boy yangın dolabı ve küçük boy yangın dolabı olmak üzere, yangın dolabı ölçüleri üç ana başlıkta değerlendirilmektedir.

Firmamız tarafından üretilen yangın dolabı ölçüleri;

  • 650mm x 700mm x 220mm

  • 900mm x 700mm x 190mm

  • 650mm x 900mm x 220 mm

  • 650mm x 700 + 630 mm x 220mm

  • 900mm x 770+630mm x 220mm

  • 700mm x 700mm x 240mm (Dekoratif yangın dolapları)

  • 950mm x 700mm x 240mm (Dekoratif yangın dolapları)

  • 1000mm x 750mm x 240mm (Köpük dolapları)

Yangın dolabı ihtiyaçlarınız için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.