Skip to main content

Kurumsal

Yangın söndürme sistemleri, yangın ikaz ve alarm sistemleri ile binaların yangından korunması için 2005 yılından bu yana TSE standartlarında hizmet veren OREM YANGIN, can ve mal güvenliğinizi korumayı kendisine ilke edinmiştir. Yüksek standartlarda ürettiği yüzlerce projeyle atölyelerden fabrikalara, konutlardan apartman ve sitelere kadar birçok binayı yangın riskinden korumak için, deneyimli ve uzman ekibiyle hizmet ve memnuniyet üretmeye devam etmektedir.

Kurumsal - Orem Yangın Sistemleri, Mühendislik

Proje öncesi etüt çalışması, mevzuata uygun proje hazırlama, montaj, test etme ve devreye alma, periyodik bakım ve dolum hizmetlerimizle, sözleşme süresi sona erdikten sonra da iletişimi koparmıyoruz. “Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik” hükümleri kapsamında hem binalarınızı yangından koruyor hem de yasal denetimleri eksiksiz geçmenizi sağlıyoruz.

Beylikdüzü merkezli firmamız İstanbul’un ve Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı anlayışımız ile oluşturduğumuz yüzlerce referansımız, yapacağımız işlerin en büyük teminatı olmaktadır. Yangın Söndürme Sistemleri sektörünün yıldızı her geçen gün daha da parlayan deneyimli firması olarak, kendimizi geliştirmeye her zaman devam ediyoruz. Biliyoruz ki gelişimin sona erdiği yerde kalite de sona ermektedir. O yüzden günümüzün koşullarına uyum sağlayarak, gelişen teknolojiye ayak uydurarak üretmeye devam etmek başarıyı da beraberinde getirmektedir.