Skip to main content

Mobil Söndürme Cihazları

Hareketli yapısıyla istenilen yerlere götürülebilen ve yangın durumuna yakından müdahale edebilen mobil söndürme cihazları çok işlevseldir. Genelde sanayi tesislerinde kullanılan mobil söndürme cihazları pompalama sistemi entegre edilerek püskürtme yeteneği arttırılabilen sistemlerdir. Montaj olarak kolay, kullanım olarak pratik olan bu cihazların acil durumlarda bölgedeki her noktaya transfer edilebilmesi, itfaiye ekipleri yetişene kadar yangının yayılmasını engellemesi açısından önemlidir.

Köpük ve suyun birleşiminden oluşan içerik yangına karşı oldukça etkili olmaktadır. 150 litre kadar kapasite bölgesel cereyan eden yangınları söndürmede dahi etkilidir. 30 metreye kadar püskürtülebilmesi, personelin can güvenliğini koruması açısından da önemlidir.

Mobil Köpük Ünitesi Fiyatları

Sabit sistemlerden daha farklı olarak istenilen her yere taşınabilen özellikteki mobil köpük ünitesi fiyatları firmamız tarafından müşterilerimizin bütçeleri düşünülerek tarifelendirilmektedir. Kimyasal köpüklerin yangın söndürücüsü olarak kullanıldığı bu üniteler 12 bar basınca kadar güçlüdür. Yakın söndürme işlevini yerine getirmek için en ideal araçlardır.

Kapasite olarak kısıtlı imkanlara sahip olsa da küçük bir noktada başlayan küçük yangınlarda çok etkili olmaktadır. Dar alanlarda, koridorlarda veya küçük birimlerde başlayabilecek yangınlara karşı genel sistemlerden daha kullanışlı araçlardır. Tekerleklerin üzerinde çekilebilen bir özelliğe sahip olan, diğer hareketli araçlar gibi bir fren sistemi olan mobil köpük üniteleri firmamız garantisi ile hizmetinizdedir.

Yangın Köpük Tankı Fiyatları

Hem satışını hem de periyodik bakımını yaptığımız yangın köpük tankı fiyatları, diğer ürünlerimizin fiyatları gibi düzenli olarak indirimlere tabi olmaktadır. Ödeme düzenini siz değerli müşterilerimiz ile beraber belirliyoruz. Bütçe dostu uygulamalarımızı görmek için geç kalmayın.

Sektörel zorlukları bildiğimiz için kaliteli ürünlerimizi mümkün olan en cazip fiyatlarla sunmaya gayret ediyoruz. Yangın köpük tankı fiyatları için internet sitemizdeki iletişim adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Yepyeni tasarımıyla web sitemizden ürünlerimizi inceleyebilir, danışmanlık hizmeti talep edebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Yangın köpük tankı fiyatlarını revize ederken de sizi düşünüyoruz. Piyasadaki en uygun fiyatları vermek için yoğun bir çalışma yapıyoruz. Yangınla mücadelede bütçenizi sarsmamak, diğer harcamalarınıza da pay ayırmanız için iş ve çözüm ortaklığımızı teklif ediyoruz.